Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Fake news!

28. 04. 2017 16:06:15
Možná jste narazili na zprávu, že rakouský prezident Saša Van der Bellen oznámil, že vyzve všechny ženy v Rakousku k zahalování. Tento poči(ky)n se dal vzhledem k jeho minulosti očekávat. Ovšem ani Saša nečekal, jak velké

Ovšem ani Saša, bývalý šéf Melounové strany zelených nečekal, jak velké podpory se mu dostane od jeho fanoušků z levé, pravé, střední, zadní i nepojmenovatelné části politického spektra. Všichni radostně opakovali jeho myšlenku a napříč všemi politickými uskupeními, neziskovkami, sluníčkáři, dobrotrusy, radikály, anarchisty, teroristy, zahrádkáři, hipstery a ... (doplň si sám) získal nevídanou podporu své myšlenky.

Jako první na jeho zdravici reagovaly rakouské Mladé muslimky. Náčelnice oznámila, že pokud budou rakouské ženy zahaleny v šátku, na oplátku muslimské dívky a ženy obléknou minisukně, sexy trička a vespod rajcovní prádélko. Radikálnější kočičky prý navléknou slovácké kroje, včetně populárních "bombarďáků". Aby ukázaly šovinistickým Moravákům, že mají pochopení pro jemné rozdíly v oblékání a dokáží spojit staré zvyky s trendy vohozem. Smutně připustila, že některé, již integrované, baby odmítly fešný slovácký kroj z Kyjova a rozhodly pro dirndl z Tyrol.
Domi "Messi" začmuchala lochnu v trhu a bleskově rebrendla Poleť s Dominikou Mesarošovou k moři na kůl ňů proudžekt "Poď chlastat s Dominikou v Plžích!" Po promenádě ve spodničkách a jupkách se účastnice, které požily méně a bylo jim alespoň trochu rozumět tázaly, jestli mají všechny české holky takové přednosti jako Dominika. Ta mile odvětila, že chytrých a hodných je v Česku málo, ale pipek kolem sebe vidí dost. Rakušanky protáhly xichty, protože v takové konkurenci se jim bude nový domorodý partner hledat jen těžko.
O kurzu spojeném s poznáváním místních zvyků a návštěvou vinných sklípků se dozvěděl i zasloužilý předseda, politruk, integrátor a manipulátor JC Juncker, který kontaktoval Dominiku s nabídkou přednášky "Jak se chlastá evropská liga". Ta jej razantně odmítla s tím, že ožrat se můžou holky i bez instrukcí, směrnic, propagandy a vnucování debilních názorů. Které ostatně nikoho nezajímají. A obtůlat je možů šuhaji z Petrova a né nejaký starý plesnivý dědek.

Imámové z Rakouska kontaktovali kolegy v dalších zemích a jako oheň ve vyprahlém lese se v Evropě šířilo jejich poselství otevřených srdcí. A hned další týden naplánovali Den otevřených dveří v no-go zónách s free lekcemi Jak připravit teroristický útok a exkurzi do dílny, kde šijí sebevražedné vestičky na míru. Po absolvování kurzu můžou účastníci navrhnou vlastní vymazlený model s dálkovým ovládáním. Původně měl být součástí Dne i výlet na parkoviště zabijáckých náklaďáků s projížďkou za příplatek. Tuto atrakci však taťkové zakladatelé z Bruseli zakázali, neboť by mohlo dojít k vyzrazení utajených skutečností a odhalení stop ke skutečným organizátorům.

Muslimové začali na ulicích obdarovávat ženy květinami s přáním hezkého dne. Nejradikálnější z nich uklízeli odpadky po bujarých mejdanech v parcích. Místo ranního skučení muezzinů se ozývaly místní lidové písně, jen občas nahrazené říznějšími songy o blízké budoucnosti. Jako třeba Highway to Hell. Což se mnoha ovčanům zdálo proti minulosti jako rajská hudba.
Někteří zintegrovaní jedinci sem tam pohladili psa a odvážnější z nich si pořídili plyšového s dlouhými fousky, kterému aplikovali růžový přeliv od profesionálního kadeřníka.
Pro rasistické a xenofobní nácky z Čech připravili vepřové hody s pivem dle receptů, které obšlehli na blogu Ladika Větvy. To je ten, co se stal blogerem roku díky čtenářům, kterým natekly sliny do klaviatury a mouse a už nemohli kliknout na opravdu kvalitní článek.

Takovými událostmi byla ovšem znepokojena evropská (j)elita a chystala rázná opatření. Stárnoucí, vyšinutí a osamělí vlci se zlekli, že se multi-kulti program vyvíjí jinak, než si v soudružském doupěti představovali. Že ztrácejí kontrolu a vliv na události, které se dějí v JEJICH Evropě.
Někteří uvedli, že jsou v hlubokém šoku, jiní byli zděšeni a další znepokojeni. Neprodleně odsoudili poslední vývoj, vyjádřili solidaritu a soustrast (nebylo úplně jasné s kým), slíbili veškerou podporu a pomoc (nebylo jasné komu). Šéfové z Bruseli označili vývoj za nechutný a opovrženíhodný. Dále vyzvali k okamžitému ukončení bratříčkování se s nepřítelem!
Marťas Schulz vyjádřil znechucení nad tím, že inženýři se stejnou úrovní vzdělání jakou má ON, se přátelí s domorodci. Vyměňují si s nimi úsměvy a dárky. Za peníze na drogy, chlast a nevěstky kupují důchodcům jídlo na přilepšenou s vědomím, že dostávají více než oni. Marťasovy kecy smetli integrovaní ze stolu s tím, že pomoc bližnímu je přece víc, než lidská práva menšiny.
Když to nemělo žádný účinek, uspořádala (j)elita repete "March parade který neexistoval". Stejně jako v minulosti ho nikdo neviděl a nikoho nezajímal. A to si Mutter vzala červený latexový obleček s průstřihy na zadku a měla čerstvě přistřižený fešácký knírek.

Politbyro imámů vyjádřilo uspokojení s dosavadním vývojem a přesvědčení, že je to začátek nového trendu a prohlubování integrity staré a nové Evropy. Rozhodně se budeme snažit obohacovat Evropu, co jen bude v našich silách. A hned tak nepřestaneme. V poslední době jsme mnoho vykonali a jak nás bude přibývat, ještě mnoho dokážeme. Moc děkujeme za podporu! "Special thanks" patří cestovce Frontex, neziskovkám (ani nedokážeme všechny vyjmenovat), establishmentu vůbec a mnoha dalším za podporu. Vaši důvěru nezklameme!

.

.

.

Pokud by se někomu zdál text něčím závadný, či snad urážející, mohu ubezpečit, že to nebylo mým úmyslem. Humor, ironie a satira (i můj nesmělý pokus) prostě patří k důležitým prvkům Evropy a Česka zvlášť.
Jak jsem se poučil ve skvělé knize Viktora Emanuela Frankla A přesto říci životu ano, v
každé, dostatečně velké skupině lidí se najdou všechny odrůdy lidské povahy. Dobří i špatní, hodní i zlí, sobci i ti co by se rozdali, ... Někdy dobří stojí na straně zla a zlí na straně dobra, jindy naopak. A někdy to možná nejde dost dobře rozeznat.
Takže moc neuznávám mainstreamem proklamované stereotypy o jakékoli skupině lidí. Je to obvykle nevhodné zobecňování a po nahlédnutí pod tuto uměle vytvořenou pokličku zjistíte, že jsou tam ... lidé.

Autor: Oldřich Mladý | pátek 28.4.2017 16:06 | karma článku: 26.39 | přečteno: 1093x

Další články blogera

Oldřich Mladý

Show Jana Krause z 2.11.2016

Podařilo se mi získat krátké promo dalšího dílu Uvolněte se prosím Jana Krause. Doufám, že se budete bavit stejně jako já! :)

28.10.2016 v 18:44 | Karma článku: 33.54 | Přečteno: 3131 | Diskuse

Oldřich Mladý

Výhody EET!

Mnoho článků píše o nevýhodách Elektronické evidence tržeb on-line. Prý poškodí živnostníky a firmy, přinese zbytečnou byrokracii, zvětší už tak obrovský státní aparát, přinese vysoké náklady, bude to buzerace a šikana...

7.9.2015 v 15:12 | Karma článku: 29.83 | Přečteno: 1884 | Diskuse

Oldřich Mladý

Budou ještě nějaké volby?

Politická (j)elita Eurosojuzu vykopala za poslední rok mezi sebou a obyčejnými Evropany hluboký Mariánský příkop. Ani přes něj na lid nedohlédne. Vox populi je přeřván arogantním vydíráním, nátlakem a DLP (dojemný lidský příběh).

5.9.2015 v 8:08 | Karma článku: 36.79 | Přečteno: 1187 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Dalibor Bartoš

O lidské hlouposti

Většinou se snažím psát o ekonomii, filozofii a politice a o otázkách a problémech, které nějak souvisí. Dnes jsme narazil opět po několikáté na naprosto neuvěřitelnou reklamu, že se naučíte cizí jazyk za 7 dní, pak ovšem zvýšili

23.11.2017 v 17:25 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Vítězslav Stanovský

GDPR - miniseriál - díl 2. - V čem je to jiné?

Dnes si řekneme základní rozdíly mezi GDPR a stávajícím zákonem o ochraně osobních údajů. Je jich více, ale ty nejvýznamnější se týkají práv občanů ke správcům osobních údajů. A v neposlední řadě ve výši sankcí...

23.11.2017 v 15:05 | Karma článku: 8.12 | Přečteno: 295 | Diskuse

Ivo Hnilica

Volební debakl pravicových stran - hnutí ANO 2011 prostě musí!

Tak vlastně o čem se s nim chcete bavit. A najednou se objeví miliardář a zajímá se o běžné tedy nebohaté členy naší společnosti a sděluje lidem, budu pracovat pro vás! To sdělení mnoho lidí chápe velmi pozitivně což se také odra

23.11.2017 v 14:13 | Karma článku: 28.30 | Přečteno: 772 | Diskuse

Jan Ziegler

Do Evropského parlamentu už teroristé nesmí

Je to reakce na důrazný protest skupiny europoslanců, kteří nesouhlasili s vystoupením palestinské teroristky Leily Chálidové v této instituci. Ta navíc nehorázně urazila židovské oběti nacismu!

23.11.2017 v 13:47 | Karma článku: 22.10 | Přečteno: 440 | Diskuse

Vlastimil Dorotík

Demokracii představuje „funkční systém“ a ne „samozvaní frustrovaní rádoby demokraté“

Nezamlžujme a neohýbejme si naši demokracii věčně zavádějícími diskusemi o ničem někam, něco jako např. o Yettim nebo co by kdyby přiletělo UFO a co s koncem světa.

23.11.2017 v 13:24 | Karma článku: 24.28 | Přečteno: 601 | Diskuse
Počet článků 27 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1324

PolitickoEnviroEuroGendero nekorektní texty

 

Věřím, že všichni ti, kteří těží z války a přispívají k jejímu vzniku, by měli být zastřeleni hned první den občany své země.
Ernest HemingwayNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.