Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Fake news!

28. 04. 2017 16:06:15
Možná jste narazili na zprávu, že rakouský prezident Saša Van der Bellen oznámil, že vyzve všechny ženy v Rakousku k zahalování. Tento poči(ky)n se dal vzhledem k jeho minulosti očekávat. Ovšem ani Saša nečekal, jak velké

Ovšem ani Saša, bývalý šéf Melounové strany zelených nečekal, jak velké podpory se mu dostane od jeho fanoušků z levé, pravé, střední, zadní i nepojmenovatelné části politického spektra. Všichni radostně opakovali jeho myšlenku a napříč všemi politickými uskupeními, neziskovkami, sluníčkáři, dobrotrusy, radikály, anarchisty, teroristy, zahrádkáři, hipstery a ... (doplň si sám) získal nevídanou podporu své myšlenky.

Jako první na jeho zdravici reagovaly rakouské Mladé muslimky. Náčelnice oznámila, že pokud budou rakouské ženy zahaleny v šátku, na oplátku muslimské dívky a ženy obléknou minisukně, sexy trička a vespod rajcovní prádélko. Radikálnější kočičky prý navléknou slovácké kroje, včetně populárních "bombarďáků". Aby ukázaly šovinistickým Moravákům, že mají pochopení pro jemné rozdíly v oblékání a dokáží spojit staré zvyky s trendy vohozem. Smutně připustila, že některé, již integrované, baby odmítly fešný slovácký kroj z Kyjova a rozhodly pro dirndl z Tyrol.
Domi "Messi" začmuchala lochnu v trhu a bleskově rebrendla Poleť s Dominikou Mesarošovou k moři na kůl ňů proudžekt "Poď chlastat s Dominikou v Plžích!" Po promenádě ve spodničkách a jupkách se účastnice, které požily méně a bylo jim alespoň trochu rozumět tázaly, jestli mají všechny české holky takové přednosti jako Dominika. Ta mile odvětila, že chytrých a hodných je v Česku málo, ale pipek kolem sebe vidí dost. Rakušanky protáhly xichty, protože v takové konkurenci se jim bude nový domorodý partner hledat jen těžko.
O kurzu spojeném s poznáváním místních zvyků a návštěvou vinných sklípků se dozvěděl i zasloužilý předseda, politruk, integrátor a manipulátor JC Juncker, který kontaktoval Dominiku s nabídkou přednášky "Jak se chlastá evropská liga". Ta jej razantně odmítla s tím, že ožrat se můžou holky i bez instrukcí, směrnic, propagandy a vnucování debilních názorů. Které ostatně nikoho nezajímají. A obtůlat je možů šuhaji z Petrova a né nejaký starý plesnivý dědek.

Imámové z Rakouska kontaktovali kolegy v dalších zemích a jako oheň ve vyprahlém lese se v Evropě šířilo jejich poselství otevřených srdcí. A hned další týden naplánovali Den otevřených dveří v no-go zónách s free lekcemi Jak připravit teroristický útok a exkurzi do dílny, kde šijí sebevražedné vestičky na míru. Po absolvování kurzu můžou účastníci navrhnou vlastní vymazlený model s dálkovým ovládáním. Původně měl být součástí Dne i výlet na parkoviště zabijáckých náklaďáků s projížďkou za příplatek. Tuto atrakci však taťkové zakladatelé z Bruseli zakázali, neboť by mohlo dojít k vyzrazení utajených skutečností a odhalení stop ke skutečným organizátorům.

Muslimové začali na ulicích obdarovávat ženy květinami s přáním hezkého dne. Nejradikálnější z nich uklízeli odpadky po bujarých mejdanech v parcích. Místo ranního skučení muezzinů se ozývaly místní lidové písně, jen občas nahrazené říznějšími songy o blízké budoucnosti. Jako třeba Highway to Hell. Což se mnoha ovčanům zdálo proti minulosti jako rajská hudba.
Někteří zintegrovaní jedinci sem tam pohladili psa a odvážnější z nich si pořídili plyšového s dlouhými fousky, kterému aplikovali růžový přeliv od profesionálního kadeřníka.
Pro rasistické a xenofobní nácky z Čech připravili vepřové hody s pivem dle receptů, které obšlehli na blogu Ladika Větvy. To je ten, co se stal blogerem roku díky čtenářům, kterým natekly sliny do klaviatury a mouse a už nemohli kliknout na opravdu kvalitní článek.

Takovými událostmi byla ovšem znepokojena evropská (j)elita a chystala rázná opatření. Stárnoucí, vyšinutí a osamělí vlci se zlekli, že se multi-kulti program vyvíjí jinak, než si v soudružském doupěti představovali. Že ztrácejí kontrolu a vliv na události, které se dějí v JEJICH Evropě.
Někteří uvedli, že jsou v hlubokém šoku, jiní byli zděšeni a další znepokojeni. Neprodleně odsoudili poslední vývoj, vyjádřili solidaritu a soustrast (nebylo úplně jasné s kým), slíbili veškerou podporu a pomoc (nebylo jasné komu). Šéfové z Bruseli označili vývoj za nechutný a opovrženíhodný. Dále vyzvali k okamžitému ukončení bratříčkování se s nepřítelem!
Marťas Schulz vyjádřil znechucení nad tím, že inženýři se stejnou úrovní vzdělání jakou má ON, se přátelí s domorodci. Vyměňují si s nimi úsměvy a dárky. Za peníze na drogy, chlast a nevěstky kupují důchodcům jídlo na přilepšenou s vědomím, že dostávají více než oni. Marťasovy kecy smetli integrovaní ze stolu s tím, že pomoc bližnímu je přece víc, než lidská práva menšiny.
Když to nemělo žádný účinek, uspořádala (j)elita repete "March parade který neexistoval". Stejně jako v minulosti ho nikdo neviděl a nikoho nezajímal. A to si Mutter vzala červený latexový obleček s průstřihy na zadku a měla čerstvě přistřižený fešácký knírek.

Politbyro imámů vyjádřilo uspokojení s dosavadním vývojem a přesvědčení, že je to začátek nového trendu a prohlubování integrity staré a nové Evropy. Rozhodně se budeme snažit obohacovat Evropu, co jen bude v našich silách. A hned tak nepřestaneme. V poslední době jsme mnoho vykonali a jak nás bude přibývat, ještě mnoho dokážeme. Moc děkujeme za podporu! "Special thanks" patří cestovce Frontex, neziskovkám (ani nedokážeme všechny vyjmenovat), establishmentu vůbec a mnoha dalším za podporu. Vaši důvěru nezklameme!

.

.

.

Pokud by se někomu zdál text něčím závadný, či snad urážející, mohu ubezpečit, že to nebylo mým úmyslem. Humor, ironie a satira (i můj nesmělý pokus) prostě patří k důležitým prvkům Evropy a Česka zvlášť.
Jak jsem se poučil ve skvělé knize Viktora Emanuela Frankla A přesto říci životu ano, v
každé, dostatečně velké skupině lidí se najdou všechny odrůdy lidské povahy. Dobří i špatní, hodní i zlí, sobci i ti co by se rozdali, ... Někdy dobří stojí na straně zla a zlí na straně dobra, jindy naopak. A někdy to možná nejde dost dobře rozeznat.
Takže moc neuznávám mainstreamem proklamované stereotypy o jakékoli skupině lidí. Je to obvykle nevhodné zobecňování a po nahlédnutí pod tuto uměle vytvořenou pokličku zjistíte, že jsou tam ... lidé.

Autor: Oldřich Mladý | pátek 28.4.2017 16:06 | karma článku: 26.02 | přečteno: 1080x

Další články blogera

Oldřich Mladý

Show Jana Krause z 2.11.2016

Podařilo se mi získat krátké promo dalšího dílu Uvolněte se prosím Jana Krause. Doufám, že se budete bavit stejně jako já! :)

28.10.2016 v 18:44 | Karma článku: 33.54 | Přečteno: 3131 | Diskuse

Oldřich Mladý

Výhody EET!

Mnoho článků píše o nevýhodách Elektronické evidence tržeb on-line. Prý poškodí živnostníky a firmy, přinese zbytečnou byrokracii, zvětší už tak obrovský státní aparát, přinese vysoké náklady, bude to buzerace a šikana...

7.9.2015 v 15:12 | Karma článku: 29.83 | Přečteno: 1863 | Diskuse

Oldřich Mladý

Budou ještě nějaké volby?

Politická (j)elita Eurosojuzu vykopala za poslední rok mezi sebou a obyčejnými Evropany hluboký Mariánský příkop. Ani přes něj na lid nedohlédne. Vox populi je přeřván arogantním vydíráním, nátlakem a DLP (dojemný lidský příběh).

5.9.2015 v 8:08 | Karma článku: 36.79 | Přečteno: 1181 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Miroslav Václavek

Šok, víme první – na Pražském hradě straší!

„Bylo to strašné,“ začíná své vyprávění ještě vyděšená turistka z čínské provincie Šou-lož, která je významným družebním partnerem Putinsku nad Vltavou, dříve Prahy a pokračuje.

26.7.2017 v 6:15 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 1 | Diskuse

Jan Dvořák

Gazdík by měl jít za hlasem...

Gazdíkovi stanaři ke všeobecnému zděšení veřejnosti nereflektovali na velkorysou nabídku lidovců, že ti nejvybranější z nich by měli šanci dostat se na poslaneckou výplatnici po jejich zádech přifařením na křesťanské kandidátky.

25.7.2017 v 17:51 | Karma článku: 21.68 | Přečteno: 471 | Diskuse

Milan Šarapatka

Lidovci se možná ani nedostanou do Sněmovny

Koalice Lidovci a Starostové se zhroutila. Poslaly ji ke dnu lidovecké veletoče. Otázkou ale je, zda Lidovcům její vypovězení vstup do Sněmovny vůbec zajistí.

25.7.2017 v 17:45 | Karma článku: 23.18 | Přečteno: 661 |

Josef Káles

Braňme svobodné a demokratické obce

Zrušení obecních zastupitelstev a zavedení samovlády přímo voleného starosty, to je nový nápad hnutí ANO a Andreje Babiše.

25.7.2017 v 17:16 | Karma článku: 13.13 | Přečteno: 158 | Diskuse

Oldřich Šrámek

Fanoušci Nohavici jsou v šoku…

Na Super.cz byla popsána veřejná náklonnost prý nejbohatšího českého zpěváka Jaromíra Nohavici k velmi kontroverznímu politikovi Okamurovi, který ač sám údajně imigrant, ne tedy syn moravské matky, tvrdě kritizuje muslimy

25.7.2017 v 16:49 | Karma článku: 32.34 | Přečteno: 1678 | Diskuse
Počet článků 27 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1322

PolitickoEnviroEuroGendero nekorektní texty

 

Věřím, že všichni ti, kteří těží z války a přispívají k jejímu vzniku, by měli být zastřeleni hned první den občany své země.
Ernest Hemingway

Seznam rubrik

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.